ایتا | دانلود اپلیکیشن ایتا برای اندروید (نسخه جدید 5.0)

معرفی ایتا:

پیام‌ رسان ایتا با هدف برآوردن کلیه نیازهای کاربران ایرانی در یک برنامه پیام‌ رسان طراحی شده است. در اپلیکیشن ایتا شما می‌توانید به سهولت با دوستان خود گفتگو کنید، فایل‌ های خود را به اشتراک بگذارید، گروه و کانال بسازید و از قابلیت‌های پیشرفته ایتا برای مدیریت و شخصی‌سازی نرم افزار خود استفاده کنید.

لوگو پیامرسان ایتا

ایتا نرم افزاری است با قابلیت دسترسی از دستگاه های مختلف مانند ios , windows و اندروید که میتوان آنرا یک مولتی پلتفرم نامید. این پلتفرم شبیه به پیامرسان تلگرام ساخته شده و بسیاری از امکانات تلگرام را شامل میباشد. استفاده از ایتا موجب صرفه جویی 66 درصدی در مصرف اینترنت میشود.

یکی از امکاناتی که در این پیامرسان میتوان از آن نام برد قابلیت ایجاد کانال های رسانه محور است. کانال های رسانه محور چیزی شبیه به یک پیج اینستاگرامی میباشد که بعد از ورود به کانال شما تصاویر و ویدئوی پست ها را مشاهده میکنید و پس از انتخاب یکی میتوانید متن نوشته شده یا همان کپشن را هم مشاهده کنید.

گرچه این پیامرسان هنوز امکانات زیاد و قابل توجهی مانند پیامرسان های دیگر را دارا نیست اما با این وجود میتوان گفت که این اپلیکیشن پتانسیل پیشرفت زیادی دارد و رسیدن به جایگاه های بهتر و بالاتر برای این برنامه دور از ذهن نیست !

– برای دانلود فایل نصب میتوانید از جعبه دانلود در پایین اقدام به دریافت فایل کنید.


تغییرات اخیر

_ امکان پیش نمایش پست ها در نمای رسانه محور

_ بهبود الگوی نمایش تعداد پیام های خوانده نشده در کانال رسانه محور

_ اصلاح عملکرد جستجوی هشتگ در گفتگو های شخصی

_ بهبود عملکرد نمای کاوش در کانال هاجعبه دانلود

_ قابل نصب در اندروید 4.0 و بالاتر

_ حجم فایل : 21 مگابایت

_ نسخه: 5.0

– فایل به صورت فشرده سازی شده یا زیپ می باشد. پس از دریافت فایل آن را استخراج نمایید.


دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت محفوظ است © 2022